Bizi Tanıyın


İKRA TUR

İkra Tur, 2013 yılında umre organizasyonlarına yeni bir soluk getirebilmek amacıyla Eskişehir’de kuruldu.

Kurulduğu günden bu güne kadar sürekli gelişen, büyüyen ve kendisini yenileyen bir firma olarak seyahat acentaları arasında müstesna bir yer edinmiştir. İkra Tur Seyahat Acentesi, en temel hedefi olan müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. Sunduğu hizmetler ve sorumluluk bilinciyle güvenilir bir turizm firması olarak sektördeki yerini alan İkra Tur, müşterilerinin öncelikli tercih sebebi olma yolunda önemli adımlar atmıştır.

Eskişehir, Kütahya, Ankara, Bursa, Uşak, Tavşanlı ve Muğla ofisleriyle hizmet sahasını genişleten İkra Tur, çok yakında ofis ve şube yelpazesini genişletmeyi hedeflemektedir.

Tüm kategorilerde Hac ve Umre Organizasyonları, Yurtiçi ve Yurtdışı Turlar, Kültür Turları, Otel Rezervasyonları, Uçak Bileti ve Vize hizmetleri sunan İkra Tur Seyahat Acentesi, sektöründe marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Nitelikli iş gücümüz, hizmet anlayışımız ve kalitemizle sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak.

Dürüstlük üzerine kurulu şirket politikamızdan ödün vermeden,Toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket eden,eleştiriye açık, sunduğu hizmetle tercih edilen, Güvenilir bir turizm firması olmak.

Müşteri memnuniyetinin temelini oluşturan Çalışan memnuniyetini sağlamak ve sürekli kılmak. Müşteri beklentilerinin üstünde bir hizmet standardına ulaşmak ve sektörde marka olmak.

Yıllardır firmamızı tercih eden, firmamıza güvenen, tüm misafirlerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Saygılarımla...

Bilal ÜNAL
Yönetim Kurulu Başkanı

Eskişehir Web Tasarım