Hizmetlerimiz


BİLET SATIŞI

IATA üyesi firmamızda profesyonel ekibimizle başta Türk Hava Yolları olmak üzere 750’den fazla havayolu firması ve Dünya genelinde 50.000’den fazla uçuş noktasına alternatifli ve en uygun uçak bileti imkanları ve gruplarınıza özel charter uçak kiralama hizmetlerini sizlere kurumsal hizmet kalitesi ile sunmayı teklif ediyoruz.


OTEL REZERVASYONLARI

Dünya genelinde 95.000’den fazla destinasyonda yurt içi ve yurt dışında sizlere en kaliteli, en güvenilir ve en uygun konaklama hizmetlerini sunmaktayız.


VİZE

Yurt dışı seyahatleriniz öncesi, gitmeyi planladığınız ülkelerin vize işlemleri hakkında tecrübeli ekibimiz ile sizlere en hızlı danışmanlık hizmetini sunmaktayız.


HAC - UMRE

Hac ve Umre vazifelerinizde bizler deneyimli ekibimizle inanç ve değerlerimizi koruyarak, saygı ve hoşgörü ortamında sizlere en iyi hizmeti sunmayı ve güveninizi kazanmayı taahhüt ediyoruz.


YURT İÇİ TURLAR

Ülkemizin doğal güzelliklerini, kültürel ve tarihi miraslarını, şifalı kaplıca ve termal yeraltı kaynaklarımızı keşfetmenizi sizlere maceracı bir düşünce ile batıdan doğuya, kuzeyden güneye sunmaktayız.


YURT DIŞI TURLAR

İnsanoğlu tarihten bu güne hep yeni yerler keşfetme isteği ve arzusuyla bilinmeyene gitmiştir. Kimileri sadece gezer, kimileri Piri Reis veya Kristof Kolomb gibi keşfetmeyi sever. Siz değerli misafirlerimize kaşiflik ruhuyla hazırlamış olduğumuz maceracı ve eğlenceli tur programlarımızla yeni kaşifler olmayı teklif ediyoruz.

Eskişehir Web Tasarım